Lp Imię Nazwisko Miasto Klub sportowy Dystans
301 Patrycja Nowak Daszewice 5400 metrów
302 Agnieszka Nowak-Młynikowska Poznań Naramowice Biegają 5400 metrów
303 Anna Nowicka Poznań Naramowice Biegają 5400 metrów
304 Joanna Nycz Suchy Las 5400 metrów
305 Małgorzata Obada Poznań Biegająca za Wilkiem 5400 metrów
306 Marta Ochnio Barlinek 5400 metrów
307 Sławka Olejniczak Poznań Ciastki.pz 5400 metrów
308 Łukasz Oleksa Poznań HERNIK TEAM 5400 metrów
309 Monika Olkiewicz Poznań 5400 metrów
310 Natalia Olszacka Poznań 5400 metrów
311 Michał Orlicki Poznań Ramirent 10800 metrów
312 Bartosz Osowski Poznań 5400 metrów
313 Katarzyna Owczarzak Murowana Goślina Owce na wypasie 10800 metrów
314 Tomasz Owczarzak Murowana Goślina Owce na wypasie 10800 metrów
315 Maciej Pachowicz Długa Goślina 10800 metrów
316 Michał Pajchrowski Zaniemyśl 10800 metrów
317 Marcin Palicki Wysoka 10800 metrów
318 Dagmara Papierowska Poznań Banici Ultra 5400 metrów
319 Maria Paradowska Poznań n/d 10800 metrów
320 Anita Parzęcka Czapury 5400 metrów
321 Robert Parzęcki Czapury 5400 metrów
322 Jakub Parzęcki Czapury 5400 metrów
323 Piotr Pasternak Margonin 10800 metrów
324 Iwona Pawlak Poznań 5400 metrów
325 Izabela Pawłowicz Koziegłowy 5400 metrów
326 Teresa Pelec-Ławniczak Poznań DRUŻYNA SZPIKU 5400 metrów
327 Szymon Pepłoński Poznań 5400 metrów
328 Jan Piduch Poznań MSICS Poznan 5400 metrów
329 Monika Piechaczyk Poznań 5400 metrów
330 Dominik Piechaczyk Poznań 5400 metrów
331 Marek Piechowiak Poznań 5400 metrów
332 Dagmara Piekarczyk Poznań 5400 metrów
333 Aleksander Pietrzak Poznań DC CENTRUM 5400 metrów
334 Bartosz Piskorski Poznań 5400 metrów
335 Mateusz Plota Ostrów Wielkopolski Aktywny Ostrow 5400 metrów
336 Tomasz Pocztowy Poznań 10800 metrów
337 Emilia Podymska Plewiska 5400 metrów
338 Małgorzata Popiela Suchy Las Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. 5400 metrów
339 Anna Pruska-Kędzior Poznań # DRUŻYNA SZPIKU 5400 metrów
340 Monika Przyborska Poznań brak 5400 metrów
341 Piotr Przyborski Poznań 5400 metrów
342 Dorota Przybylak Poznań Przybylak Team 5400 metrów
343 Stanisław Przybylak Poznań Przybylak Team 5400 metrów
344 Aleksandra Przybylska Śrem 10800 metrów
345 Olga Przybył Siekierki Wielkie . 10800 metrów
346 Dawid Przybył Siekierki Wielkie 10800 metrów
347 Przemysław Przywarty Poznań 5400 metrów
348 Piotr Puchalski Poznań Whisky Embassy 10800 metrów
349 Tomasz Puchalski Gruszczyn 10800 metrów
350 Sylwia Płócieniczak Leszno Run Team Rydzyna 5400 metrów
351 Witold Płócieniczak Leszno Run Team Rydzyna 5400 metrów
352 Magdalena Rajewska Komorniki 5400 metrów
353 Jacek Ratajczak Swarzędz 5400 metrów
354 Justyna Rau Poznań Ciastki.pz 5400 metrów
355 Izabela RĘKAWEK POZNAN 5400 metrów
356 Waldemar Rojtek Wągrowiec 10800 metrów
357 Beata Romanowska Poznań 5400 metrów
358 Jerzy Roszyk Złotniki Maratończyk Poznań 5400 metrów
359 Małgorzata Rożek Wiry 5400 metrów
360 Marcin Roztropiński Poznań 10800 metrów
361 Małgorzata Rudziewicz Rydzyna Run Team Rydzyna 5400 metrów
362 Paweł Rutkowski Tarnowo Podgórne 10800 metrów
363 Magdalena Rybarczyk Poznań 5400 metrów
364 Roman Rybkowski Poznań 5400 metrów
365 Agnieszka Rzepecka-Serafiniak Kórnik 5400 metrów
366 Bartek Rzepecki Kórnik 5400 metrów
367 Piotr Sajna Poznań 10800 metrów
368 Piotr Sakowski Poznań SAKO INDUSTRIES 10800 metrów
369 Ewa Schramm Poznań 5400 metrów
370 Paweł Schulz Luboń SPP Team 5400 metrów
371 Rafał Serafiniak Kórnik 5400 metrów
372 Tomasz Sibila Poznań 5400 metrów
373 Maciej Sibila Konarzewo 5400 metrów
374 Maciej Siedlecki Poznań 5400 metrów
375 Grzegorz Silski Poznań Los Amarillos 5400 metrów
376 Iza Simon Luboń 10800 metrów
377 Patryk Sipa Suchy Las Rgilewka Powiercie 5400 metrów
378 Łukasz Siwkowski Złotniki 10800 metrów
379 Agata Siwy Poznań 5400 metrów
380 Jakub Skinder Łowyń 10800 metrów
381 Krzysztof Skorliński Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej 5400 metrów
382 Daniel Skorniak Luboń 10800 metrów
383 Anna Skowrońska Poznań KB DęBIEC Poznań 5400 metrów
384 Marta Smierzchała Poznań PRO366 10800 metrów
385 Marcin Smolnicki Poznań 10800 metrów
386 Błażej Smyk Poznań 5400 metrów
387 Przemysław Smyrek Poznań 10800 metrów
388 Karol Sobala Koziegłowy 5400 metrów
389 Maja Sobańska Rogalinek 5400 metrów
390 Dominika Sobczak Poznań 5400 metrów
391 Sebastian Sobczak Poznań 5400 metrów
392 Robert Sobkowiak Poznań WANiR 5400 metrów
393 Monika Socha Walerianowo 5400 metrów
394 Agnieszka Sołecka Poznań 5400 metrów
395 Maciej Sołowczuk Swarzędz 10800 metrów
396 Jacek Spychała Rokietnica 5400 metrów
397 Natalia Śródecka Poznań 5400 metrów
398 Jakub Sroka Plewiska RUN4FUN PLEWISKA 5400 metrów
399 Marcin Sroka Plewiska WLKP Mountains Ultra 10800 metrów
400 Robert Stachowicz Poznań Ejbry 10800 metrów