Lp Imię Nazwisko Miasto Klub sportowy Dystans
1 Martyna Staszek Baranowo 5400 metrów
2 Jakub Staszek Baranowo 5400 metrów
3 Krzysztof Małodobry Barlinek 5400 metrów
4 Marta Ochnio Barlinek 5400 metrów
5 Magdalena Kędziora Boguszyn 5400 metrów
6 Joanna Świderska Boruszyn KB UE Poznań/ Fundacja Niesiemy Nadzieję 5400 metrów
7 Robert Kupczak Buk Bukowski Klub Biegacza 5400 metrów
8 Monika Kupczak Buk Piekielnie Zgrani 5400 metrów
9 Agnieszka Świtek Bydgoszcz 5400 metrów
10 Katarzyna Majchrzak Bydgoszcz 10800 metrów
11 Błażej Braniewicz Ceradz Kościelny 5400 metrów
12 Agnieszka Szymańska Chodzież 5400 metrów
13 Piotr Wojda Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe 10800 metrów
14 Łukasz Dobrychłop Chodzież PCH_RUN 10800 metrów
15 Danuta Czarnecka Chodzież 5400 metrów
16 Robert Gehrke Chodzież 5400 metrów
17 Robert Parzęcki Czapury 5400 metrów
18 Jakub Parzęcki Czapury 5400 metrów
19 Anita Parzęcka Czapury 5400 metrów
20 Łukasz Jessa Czarnków KAMA Run Czarnków 5400 metrów
21 Magdalena Kaczmarek Czempiń 5400 metrów
22 Piotr Buszta Czerlejno Los Amarillos 10800 metrów
23 Sławomir Banaszak Czerwonak 10800 metrów
24 Martyna Illmann Czerwonak 5400 metrów
25 Roman Marciniak Czerwonak 10800 metrów
26 Justyna Miazgowicz Daszewice Biegaczki Rubi 5400 metrów
27 Patrycja Nowak Daszewice 5400 metrów
28 Monika Grabarczyk Daszewice Polonia Środa 10800 metrów
29 Maciej Pachowicz Długa Goślina 10800 metrów
30 Daniel Marek Garby KS Krotosz Krotoszyn/Jestem od Romka 5400 metrów
31 Krzysztof Ciesielski Gniezno FAST WALKER 5400 metrów
32 Marek Józefów Gniezno 5400 metrów
33 Liliana Gorzelańczyk Golęczewo 5400 metrów
34 Łukasz Bartkowiak Golęczewo 10800 metrów
35 Mateusz Zieliński Gostyń WARP Sp. z o.o. 5400 metrów
36 Karol Janicki Gostyń Janicki Coaching 5400 metrów
37 Rafał Stankiewicz Gowarzewo Gowarzewo 5400 metrów
38 Artur Graczyk Gozdowo AG TRI 10800 metrów
39 Paula Łęga Gołańcz Team Run Gołańcz 5400 metrów
40 Agata Dera Gruszczyn Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. 5400 metrów
41 Tomasz Puchalski Gruszczyn 10800 metrów
42 Agata Kostrzewska Gubin Team Marysiak 5400 metrów
43 Marek Karólewski Inowrocław Solankowi biegacze 5400 metrów
44 Iza Wolska Jarocin 5400 metrów
45 Cezary Kaniewski Jędrzejewo 5400 metrów
46 Filip Błażejewski Kamieniec Opalenicki Klub Biegacza 5400 metrów
47 Edyta Nowaczynska Karłowice 5400 metrów
48 IWONA KAMELA-KROL KICIN 5400 metrów
49 Katarzyna Jędrowska Kiekrz KS HADES 5400 metrów
50 Maciej Gromek Kobylnica 5400 metrów
51 Anna Witkiewicz Komorniki Komorniki 5400 metrów
52 Łukasz Czub Komorniki 10800 metrów
53 Katarzyna Gizińska Komorniki 5400 metrów
54 Dorota Zowczak Komorniki Rawa Team 5400 metrów
55 Joanna Gizińska Komorniki 5400 metrów
56 Magdalena Rajewska Komorniki 5400 metrów
57 Maciej Sibila Konarzewo 5400 metrów
58 Marcelina Małolepsza Konin Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. 5400 metrów
59 Bartek Rzepecki Kórnik 5400 metrów
60 Rafał Serafiniak Kórnik 5400 metrów
61 Katarzyna Hartung Kórnik Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. 5400 metrów
62 Agnieszka Rzepecka-Serafiniak Kórnik 5400 metrów
63 Michał Jurga Kościan Kościan Team 5400 metrów
64 Mikołaj Nowak Kostrzyn 5400 metrów
65 Krzysztof Skorliński Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej 5400 metrów
66 Katarzyna Dewicka Koziegłowy 5400 metrów
67 Karol Sobala Koziegłowy 5400 metrów
68 Sylwia Targowska Koziegłowy UKS GROT KOZIEGŁOWY 5400 metrów
69 Beata Woźniak Koziegłowy 5400 metrów
70 Barbara Matecka Koziegłowy Aktywni Razem 10800 metrów
71 Maja Łowicka Koziegłowy Aktywni Razem 10800 metrów
72 Aldona Taborska Koziegłowy Biegaczki Rubi 5400 metrów
73 Joanna Wojciechowska Koziegłowy 5400 metrów
74 MARCEL KASPRZAK Koziegłowy 5400 metrów
75 Alicja Kozłowska Koziegłowy Mamy biegamy 5400 metrów
76 Zuzanna Dewicka Koziegłowy 5400 metrów
77 Izabela Pawłowicz Koziegłowy 5400 metrów
78 PATRYCJA KASPRZAK KOZIEGŁOWY 5400 metrów
79 Alicja Walewska Koziegłowy Biegaczki Rubi 5400 metrów
80 Agnieszka Kozłowska Koziegłowy Mamy biegamy 5400 metrów
81 Antonina Targowska-Budniak Koziegłowy UKS GROT KOZIEGŁOWY 5400 metrów
82 Milena Kurzawa Koźmin Wielkopolski 5400 metrów
83 Marcin Kucharski Kwilcz 10800 metrów
84 Lidia Wieland Leszno Run Team Rydzyna 5400 metrów
85 Radosław Turkiewicz Leszno Run Team Rydzyna 5400 metrów
86 Sylwia Płócieniczak Leszno Run Team Rydzyna 5400 metrów
87 Paweł Wałkiewicz Leszno 5400 metrów
88 Witold Płócieniczak Leszno Run Team Rydzyna 5400 metrów
89 Adrian Waszak Lubasz KAMA Run Czarnków 5400 metrów
90 Adam Waśko Lubasz 10800 metrów
91 Marek Walkiewicz Luboń 5400 metrów
92 Jacek Kopa Luboń 10800 metrów
93 Tomasz Stępniak Luboń 10800 metrów
94 Iza Simon Luboń 10800 metrów
95 Przemysław Grzywaczyk Luboń Maratończyk Poznań 5400 metrów
96 Marek Witkowski Luboń 5400 metrów
97 Joanna Szypulińska Luboń Luboński Klub Biegacza 10800 metrów
98 Joanna Monkiewicz Luboń Luboński Klub Biegacza 10800 metrów
99 Mikołaj Babst Luboń 5400 metrów
100 Małgorzata Stępniak Luboń 5400 metrów